влевовправо

Настільна лампа BELL зі скляним абажуром, Ø 16 см - прозора
- Під замовлення
- Код: 90484
Відправка з 24 травня 20262 371,29 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна настільна лампа зі скляним плафоном - сучасне доповнення будь-якого інтер'єру
- Елегантний дизайн: настільна лампа BELL зі скляним абажуром – це сучасне доповнення будь-якого інтер’єру, яке поєднує в собі простоту та елегантність.
- Простота має значення:настільна лампа характеризується сучасним мінімалістичним дизайном із елегантним скляним куполом, який тонко оточує колбу. Його прямі стрункі ніжки додають легкості та створюють гармонійну композицію, ідеально вписуючись у сучасні інтер’єри.
- Високоякісні матеріали: Абажур виготовлено з міцного скла, що забезпечує дуже мінімалістичний вигляд виробу та його легко чистити.
- Компактні розміри: лампа має висоту 30 см і діаметр 16 см, що робить її ідеальною для столу, тумбочки або комода.
- Довгий кабель: кабель має довжину 150 см, що дає вам велику свободу розмістити лампу в будь-якому місці кімнати.
| Довжина кабелю | 150 см |
|---|---|
| Домінуючий колір | прозорий |
| Домінуючий матеріал | скло |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Діаметр (см) | 16 |
| Зріст (см) | 30 |
| Потужність | мережа |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | скло |
- Ціна: 2 371,29 ₴






