влевовправо

Металевий торшер PETUNIA гриб, висота 140 см
- Під замовлення
- Код: 101609
Відправка з 24 травня 20267 462,46 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торшер PETUNIA - сучасний дизайн та енергоефективність в одному
- Сучасний дизайн: Торшер PETUNIA висотою 140 см - це ідеальне поєднання елегантності та функціональності, яке чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Його мінімалістична форма робить його центром кімнати.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з металу, забезпечує довговічність і стабільність, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання. Сірий колір надає йому сучасного характеру, який можна легко підібрати до різних композицій.
- Практичні розміри: Завдяки розмірам 30 х 30 х 140 см світильник займає небагато місця і в той же час забезпечує потрібну кількість світла для будь-якої кімнати. Це робить його ідеальним для вітальні, спальні чи офісу.
- Простота використання: Лампа оснащена кабелем довжиною 180 см і різьбленням E27, що дозволяє легко замінити лампочку. Крім того, чорний колір шнура живлення гармонійно поєднується з цілим.
- Енергозбереження: При потужності 50 Вт і напрузі 230 В лампа PETUNIA дозволяє використовувати енергозберігаючі лампочки, що сприяє зниженню витрат на електроенергію. Це чудовий вибір для людей, які піклуються про довкілля.
| Довжина (см) | 30 |
|---|---|
| Довжина кабелю | 180 см |
| Гвент | E27 |
| Домінуючий колір | сірий |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Ширина (см) | 30 |
| Зріст (см) | 140 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
- Ціна: 7 462,46 ₴




