влевовправо

Настільна лампа BEAR, 54 см
- Під замовлення
- Код: 90429
Відправка з 24 травня 20267 680,57 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа BEAR 54 см – сучасний дизайн з унікальним золотим покриттям
- Унікальний зовнішній вигляд: Настільна лампа BEAR висотою 54 см відрізняється оригінальною основою у формі плюшевого ведмедика, завдяки чому вона ідеально впишеться як в елегантну вітальню, так і в дитячу кімнату.
- Високоякісні матеріали: виготовлений із міцної кераміки, лампа гарантує міцність, що робить її інвестицією на роки.
- Ідеальне освітлення: Світло лампи підходить для читання книг, створює затишну атмосферу та забезпечує комфорт для очей.
- Оптимальні розміри: Завдяки діаметру 30 см і висоті 54 см лампа ідеально підходить для тумбочки, письмового столу або комода, не займаючи багато місця.
- Золоте покриття: Золоті акценти надають лампі елегантного вигляду, створюючи розкішний акцент в інтер’єрі та привертаючи увагу.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 100 см |
| Гвент | E27 |
| Колекція | ВЕДМІДЬ |
| Домінуючий колір | золотий |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Домінуючий матеріал | кераміка |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 30 |
| Зріст (см) | 54 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип цоколя | E27 |
- Ціна: 7 680,57 ₴






