влевовправо

Настільна лампа, золота, CAPA, 39,5 см
- Під замовлення
- Код: 96508
Відправка з 24 травня 20263 123,57 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Золота настільна лампа CAPA, мінімалістична елегантність - елегантний дизайн, який додасть блиску будь-якому інтер'єру
- Елегантний дизайн: Настільна лампа CAPA золотого кольору - ідеальне поєднання сучасності та класики, яке додасть блиску будь-якому інтер'єру. Його мінімалістична форма ідеально вписується в різноманітні аранжування.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з металу, забезпечує довговічність і стабільність, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання. Глянцева поверхня не тільки привертає увагу, але й легко миється.
- Практичні розміри: Завдяки висоті 39,5 см і діаметру 20 см лампа ідеально підходить для робочого столу, тумбочки або у вітальні. Його компактний розмір дозволяє легко адаптувати його до різних просторів.
- Функціональність: Світильник оснащений різьбленням E14, що дозволяє використовувати лампочку потужністю до 25 Вт. Довжина кабелю 175 см забезпечує свободу в облаштуванні простору та легке підключення до джерела живлення.
- Простота використання: завдяки перемикачу, розташованому на кабелі, керувати лампою надзвичайно зручно. Ви можете швидко налаштувати освітлення під свої потреби, створюючи затишну атмосферу в будь-якій кімнаті.
| Довжина кабелю | 175 см |
|---|---|
| Гвент | E14 |
| Домінуючий колір | золотий |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Спосіб пакування | вже зібрано |
| Діаметр (см) | 20 |
| Зріст (см) | 39,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Тип цоколя | E14 |
- Ціна: 3 123,57 ₴




