влевовправо

Кошик пральний з 2 полицями 65 л
- Під замовлення
- Код: BLH212B01
Відправка з 14 квітня 20263 378 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
65-літровий кошик для прання забезпечує великий простір для зберігання брудного одягу, займаючи мало місця — ідеально підходить для невеликих ванних кімнат, спальні або пральні. Обладнані двома практичними полицями з ребристою структурою, яка підтримує циркуляцію повітря й запобігає утворенню неприємних запахів. Висувна та знімна сумка для білизни з посиленим дном і липучкою дає змогу легко переміщати контент на пральну машину. Стабільна сталева рама, плати MDF і водонепроникна оксфордська тканина гарантує довговічність і надійне повсякденне використання. Регульовані ноги забезпечують стабільність навіть на нерівному полі. Класичний колір чорного кошика в поєднанні з полицями у відтінках коричневого кольору ідеально гармоніює з різними стилями квартири, завдяки якій це чудовий вибір для повсякденного використання в кожній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343263083 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 6,3 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 2 |
| Короткий опис | Один контейнер для брудної спідньої білизни зі знімною вставкою, посиленим дном, виготовленим зі сталі та водонепроникною з оксфордської тканини, ідеально підходить для ванної кімнати, пральні та спальні |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | MDF Сталева тканина |
| Номер SKU | BLH212B01 |
| Загальна висота | 92 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 50 см |
| Відтінки | коричневий чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 3 378 ₴






