влевовправо

Чорний сталевий сміттєвий кошик 3 л
- Під замовлення
- Код: LTB011B01
Відправка з 14 квітня 20261 438 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний 3-літровий косметичний кошик є чудовим рішенням для кожної ванної кімнати. Компактний розмір і класичний чорний роблять його гармонійно змішуватися з дизайном інтер'єру. Обладнаний механізмом м'якого закриття, він гарантує тихе та м'яке закривання кришки, усуваючи неприємні тріщини. Педалі суцільної ноги дає змогу безконтактний отвір, який забезпечує максимальну гігієну та комфорт використання. Сталевий корпус довговічний, стійкий до вологи та легко підтримувати чистоту. Внутрішній контейнер із ручкою дає вам комфортно спустошити кошик, а спеціальний отвір ефективно зберігає вставку в бездоганному стані. Несувідбивні прокладки захищають від контейнера, ковзного та захищають підлогу від подряпин. Практична ручка ззаду полегшує носіння. Ідеально підходить для ванної кімнати, офісу або інших невеликих приміщень, де функціональність і підрахунок стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343035260 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 0,8 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Функціональний кошик для ванної кімнати для косметики з педалей і механізмом, який гарантує тихе та м'яке закриття і витягнуте пластиковим внутрішнім відром, ідеально підходить для невеликих кімнат |
| Матеріал | PP ABS Steel |
| Номер SKU | LTB011B01 |
| Загальна висота | 25,7 см |
| Загальна глибина | 13 см |
| Загальна ширина | 23,8 см |
| Відтінки | чорне срібло |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | овальний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 1 438 ₴







