влевовправо

Білий бамбуковий бамбуковий кошик
- Під замовлення
- Код: LCB010W01
Відправка з 14 квітня 20261 761 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бамбук, білий кошик пральний не тільки елегантний і стильний, але й надзвичайно функціональний. Обладнаний кришкою, бічними ручками та знімним ватним пакетом із місткістю 72 літри. Структура бамбука робить кошик стійким до умов у ванній кімнаті, але через універсальний дизайн його також можна розміщувати в спальні, пральні, гардеробі або дитячій кімнаті й ідеально підходить як організатор ванної кімнати або багажника для іграшок. Контейнер для одягу не деформується й не втрачає свого зовнішнього вигляду завдяки металевій рамі всередині кошика.
Місткість — 72 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343027029 |
| Ємність | 72 л |
| Короткий опис | Бамбуковий миття кошика в білому з кришкою і знімним бавовняним мішкам. |
| Номер SKU | LCB010W01 |
| Загальна висота | 60 см |
| Загальна глибина | 40 см |
| Загальна ширина | 30 см |
| Відтінки | білий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | сучасний |
- Ціна: 1 761 ₴









