Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проколірний кошик сегрегації, мобільний на 4 колеса, з 4 камерами, у чорному. Він характеризується твердою й детальною продуктивністю. Ідеальний предмет меблів для людей, які цінують функціональні та елегантні рішення. Завдяки універсальному дизайну кошик для білизни вписатиметься як у класичні, так і сучасні аранжування, збагачуючи інтер'єр і додавши до нього оригінальність. Матеріали найвищої якості використовувалися для його виробництва, завдяки якій це чудове пропонування для всіх, хто шукає міцні та стійкі меблі, які слугуватимуть упродовж багатьох довгих років. Вирішивши купити мобільний кошик для одягу, ви вибираєте перевірений продукт визнаної компанії, яка не розчарує ваші очікування, даючи вам змогу користуватися зручністю та функціональністю її використання щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 6955880347988 |
| Короткий опис | Чорний кошик із 4 відсіками для сегрегації білизни, мобільних пристроїв на 4 колесах, знімні матеріали, 4 х 35 л. |
| Номер SKU | LSF005 |
| Загальна висота | 81 см |
| Загальна глибина | 38,5 см |
| Загальна ширина | 87,5 см |
| Відтінки | чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | сучасний |
- Ціна: 3 474 ₴







Відправка з 06 червня 2026