Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для сегрегації кошика, з 2 камерами та топом, у чорному та коричневому. Він характеризується твердою й детальною продуктивністю. Ідеальний предмет меблів для людей, які цінують функціональні та елегантні рішення. Завдяки універсальному дизайну кошик для білизни вписатиметься як у класичні, так і сучасні аранжування, збагачуючи інтер'єр і додавши до нього оригінальність. Матеріали найвищої якості використовувалися для його виробництва, завдяки якій це чудове пропонування для всіх, хто шукає міцні та стійкі меблі, які слугуватимуть упродовж багатьох довгих років. Вирішивши купити мобільний кошик для одягу, ви вибираєте перевірений продукт визнаної компанії, яка не розчарує ваші очікування, даючи вам змогу користуватися зручністю та функціональністю її використання щодня. Загальна місткість кошика: 92 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343035703 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Вершина | MDF |
| Ваги | 7 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кадр матеріал | сталь |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 1 |
| Короткий опис | Промивання сегрегаційного кошика з двома окремими камерами та сільським верхом, який можна використовувати як шафу, якої бракує у ванній або білизні |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | MDF Сталева тканина |
| Номер SKU | BLH201B01V1 |
| Загальна висота | 72 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 73 см |
| Відтінки | коричневий чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Опір засувний | Да |
| Стиль | Промисловий лофт |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 3 862 ₴









Відправка з 06 червня 2026