влевовправо

Білий бамбуковий кошик 52 см зі вставкою
- Під замовлення
- Код: LCB64WT
Відправка з 14 квітня 20262 182 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для прання Songmics — ідеальний вибір для тих, хто шукає красиве, функціональне та тривале рішення для зберігання брудного одягу. Кришка з затискачами дає змогу легко та швидко прикріплювати або демонстрацію, а основа в нижній частині забезпечує стабільність і міцність. У кошику також є окремі відсіки, тож ви можете легко відокремити світлий і темний одяг. Сумка для прання повітропроникна та гарантує, що одяг залишиться у свіжому стані, поки вони не будуть вимиті. Крім того, кошик для білизни виготовлений із бамбукових смуг, що додає до нього сільської чарівності та робить її ідеально відповідати будь-якому інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 6955880304257 |
| Короткий опис | Універсальний кошик для прання або білі іграшки з бамбука. |
| Номер SKU | LCB64WT |
| Загальна висота | 63 см |
| Загальна глибина | 32 см |
| Загальна ширина | 52 см |
| Відтінки | білий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний скандинавський |
- Ціна: 2 182 ₴






