влевовправо

Збивання кошика 2 камер і вішалки відтінки сірого горища
- Під замовлення
- Код: BLH241G01
Відправка з 14 квітня 20265 801 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для сегрегації кошика у відтінках сірого з 2 камерами (2 х 46 л) і вішалкою для одягу, у кольорах горище характеризується твердою роботою. Ідеальний предмет меблів для людей, які цінують економію простору і водночас цінують елегантне рішення. Верхній верхній верх був виготовлений із твердої MDF, який можна використовувати як додаткову полиці, і камери, виготовлені зі знаменитої оксфордської тканини, яка характеризується водонепроникною, міцністю й розтягуванням стирання, , завдяки якій це чудове пропонування для всіх, хто шукає тривалі та опірні меблі, які слугуватимуть упродовж багатьох довгих років. Сталева конструкція та регульовані ніжки гарантують стабільність навіть на світловій нерівності землі.
Розміри: 73 x 33 x 177 см (ширина x глибина x Висота)
Статичні навантаження полиць: 90 кг
Статична місткість кожної сумки: 10 кг
Статичний вантаж палиці для одягу: 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Тип | Кошик |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343049175 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 8,4 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 1 |
| Короткий опис | Кошик для прання на горищі з 2 перегородками після 46 літрів із полицею на першій палиці, заощаджуючи місце для ванної кімнати, пральні, спальні, шафи у відтінках сірого |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Номер SKU | BLH241G01 |
| Загальна висота | 177 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 73 см |
| Відтінки | сірий |
| Продюсер | Songmics |
| Опір засувний | Да |
| Стиль | Промисловий лофт |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 5 801 ₴









