влевовправо

Кошик пральний 2 камери чорний зі сходами
- Під замовлення
- Код: BLH221B01
Відправка з 14 квітня 20264 832 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний кошик для прання зі знімними камерами з місткістю 2 x 46 л обладнаний сходами для ковдр і висувних і знімних вставок. Він має дві полиці, одна над вставками на верхній частині драбини та 5 знятих гачків. На полицях ви можете зберігати предмети туалету, прання та тканинні полоскання рідини у вас на кінчиках пальців або комфортно зібрати пральню. Виготовлені зі сталевих труб діаметром 20 мм і дошки MDF завтовшки 20 мм, а також регульовані ніжки забезпечують стабільність навіть на злегка нерівній поверхні. Ідеально підходить для ванної або пральні для людей, які цінують естетичне та практичне рішення під час поділу одягу, заощаджуючи простір і час.
Загальні розміри: 73 x 33 x 177 см (ширина x глибина x висота)
Максимум Статика верхньої полиці: 10 кг
Статична здатність нижньої полиці: 90 кг
Статична місткість кожної сумки: 10 кг
Статичні кришки бака бака: 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 194343048710 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 9,3 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Короткий опис | Функціональний двочастотний кошик з оксфордського матеріалу, 2 полиці та практичні сходи з MDF і 5 знятих гачків у сільських коричневих і чорних кольорах |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | MDF Сталева тканина |
| Номер SKU | BLH221B01 |
| Загальна висота | 177 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 73 см |
| Відтінки | коричневий чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Промисловий лофт |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 4 832 ₴








