влевовправо

Кошик із чорною пральнею 4 камери зі стільницею
- Під замовлення
- Код: BLH401B01
Відправка з 14 квітня 20266 125 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
160-літровий кошик для білизни з чотирма камерами, кожен із яких становить 40 літрів, є ідеальним рішенням для організації промивання за типом, кольором або матеріалом. Завдяки цьому ви можете легко відокремити яскравий одяг від темряви, а також делікатні тканини від повсякденних речей. Додаткова полиця є практичним місцем для мийних засобів або аксесуарів для ванної кімнати, а список планок дає змогу вільно повітряний потік, який запобігає утворенню неприємних запахів. Кожна сумка для білизни обладнана пластиковою нижньою панеллю, яка підтримує його форму та запобігає висячому. Завдяки застібці на липучці, мішки можна легко видалити та перенести безпосередньо на пральну машину. Стабільність забезпечується сталевою рамою завтовшки 2 см, а елегантний вигляд пов'язаний з MDF. Практичний і стильний сортувальник ідеально підходить як для пральні, так і для спальні, сприяючи щоденній організації та замовленню.
Розміри: 33 x 116 x 72 см (глибина x ширина x висота)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 194343163390 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 8,7 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Короткий опис | Кошик, виготовлений зі сталевої конструкції для сегрегації миття 4 окремими камерами 40 літрів і стільниці в сільських коричневих кольорах, які можна використовувати як шафу, якої бракує, у ванній або білизні |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Номер SKU | BLH401B01 |
| Загальна висота | 72 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 116 см |
| Відтінки | коричневий чорний |
| Докладні вимірювання | Камера: 25/25/30 см |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 6 125 ₴





