влевовправо

Бамбуковий пральний кошик 90 л.
- Під замовлення
- Код: LCB067Y01
Відправка з 14 квітня 20261 762 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний та стильний кошик для білизни є ідеальним рішенням для кожної ванної кімнати, спальні або пральні. Завдяки місткості 90 літрів і вантажній ємністю до 10 кг, у ньому буде розміститися одяг усієї родини, підтримувати лад і естетику інтер'єру. Виготовлений із натурального бамбука, він поєднує в собі довговічність і екологічний характер із сучасним виглядом. Знімний пакет, який можна промити в пральній машині, із суміші поліестеру та бавовни полегшує переміщення промивання в пральну машину, а кришка запобігає поширенню неприємних запахів. Ручки бічних шнурів дають змогу легко переміщати навіть повний кошик. Все можна скласти, що рятує місце, коли воно не використовується й приховане в гардеробі. Завдяки нейтральним бежевим кольорам кошик вписатиметься в кожен стиль розташування — від сучасного до бохо, створюючи функціональне й елегантне доповнення до кожного будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343329345 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 2,3 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Один —хітрий складаний контейнер для білизни з кришкою, зроблений із бамбука зі сталевою рамою, з ручками та знімною сумкою, ідеально підходить для ванної кімнати, гардероба або спальні |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Номер SKU | LCB067Y01 |
| Загальна висота | 61 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 49 см |
| Відтінки | бежевий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Сучасне бохо |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 1 762 ₴






