влевовправо

Бамбуковий пральний кошик із кришкою 95 л
- Під замовлення
- Код: LCB060Y01
Відправка з 14 квітня 20261 762 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
95-літровий кошик для білизни з кришкою — це практичне та стильне рішення, яке полегшує збереження порядку дому, захищаючи одяг від пилу та неприємних запахів. Стабільна конструкція із широких 17-мм бамбукових планок поєднує в собі природний дизайн із високою міцністю, що забезпечує навантаження до 10 кг. Форма складання зберігає місце, й елегантний зовнішній вигляд працює в пранні, спальні або ванній кімнаті, і завдяки кришці кошика може бути відкритий і закритий однією рукою, що збільшує комфорт використання. Знімна внутрішня сумка з повітропроникної суміші польського променя (160 г/м2) полегшує передавання промивання й може бути легко промити в пральній машині, завжди забезпечуючи гігієнічне зберігання одягу. Універсальне поєднання функціональності, довговічності та сучасного дизайну, яка підтримує комфорт повсякденних обов'язків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343331874 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 2,3 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Кошик складаний з бамбуком і бічними ручками, обладнаний внутрішнім знімним пакетом, від 160 г/м, що підходить для миття, ідеально підходить для кожної ванної кімнати, пральної або спальні |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Бамбукова тканина |
| Номер SKU | LCB060Y01 |
| Загальна висота | 61 см |
| Загальна глибина | 40 см |
| Загальна ширина | 40 см |
| Відтінки | бежевий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Етно класика |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 1 762 ₴





