влевовправо

90 л сірого миття кошика
- Під замовлення
- Код: LCB547G01
Відправка з 14 квітня 20261 600 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
90-літровий кошик для прання був розроблений для полегшення щоденної організації та зберігання брудного одягу, забезпечення комфорту й естетичного зовнішнього вигляду будинку. Знімна внутрішня сумка з бічними ручками дає змогу швидко перемістити білизну в пральню, і її демонтаж полегшується ременем, розміщеним на дні. Зовнішній контейнер може бути розгорнутий без використання інструментів і легко повісити в нього мішок. Міцна та водонепроникна тканина Oxford 600D стійка до бруду та розриву, що полегшує чистоту кошика. Стабільність структури забезпечується 5 скловолоконними стрижнями, що робить її сильнішою від традиційних моделей із 4 барами. Вигнута форма надає інтер'єру сучасного характеру, а кришка за допомогою ручки PU ефективно захищає вміст пилу та запахів, забезпечуючи водночас швидке відкриття. Завдяки бічним вирізам кошик можна легко перенести в будь-яке місце, як ванна кімната, пральня, спальня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343329871 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 1,2 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Кошик складаний пральний з місткістю 90 літрів із кришкою, ручками PU, знімною олією, Oxford 600D тканиною, 5 скловолоконними стрижнями та бічними вирізами полегшують перенесення |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Металевий поліефір бамбуковий тканинний скляний волокно |
| Номер SKU | LCB547G01 |
| Загальна висота | 75 см |
| Загальна глибина | 32,5 см |
| Загальна ширина | 42,5 см |
| Відтінки | сірий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | геометричний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 1 600 ₴






