Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична шафа для взуття, яка ідеально підходить для розміщення в коридорі або в кутовій частині кімнати, пропонує практичне рішення для зберігання взуття. Він має 6 полиць, які заощаджують простір цікавим способом, так що ви можете розмістити багато пар взуття, не займаючи занадто багато місця. Можливість встановити два гачки праворуч або ліворуч являє собою розумне рішення для підтримки ладу та уникнути пошуку ключів, парасольок або мішків (міцність до 5 кг). Мінімалістський дизайн дає змогу легко відповідати різним стилях інтер'єру, що робить його ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Розміри: 30 x 26,4 x 110,4 см (глибина x ширина)
Статичне навантаження кожної полиці: 10 кг
Статичний максимум кожного гачка: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343186559 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 7,7 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 6 |
| Короткий опис | Функціональна вузька полиця для взуття з додатковими двома бічними отворами для ключів, парасольок, сумочок, які збережуть місця біля входу або коридору |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | MDF |
| Номер SKU | LBS200T16 |
| Загальна висота | 110,4 см |
| Загальна глибина | 30 см |
| Загальна ширина | 26,4 см |
| Відтінки | чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Немає |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 2 569 ₴









Відправка з 08 травня 2026