влевовправо

Мобільний вузький візок із 5 полицями горище
- Під замовлення
- Код: LRC034B01
Відправка з 14 квітня 20262 827 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока кухонна коляска на колесах із 5 рівнями дає змогу максимально використовувати вертикальний простір на кухні, ванній кімнаті, домашнього офісу або заглиблення в спальні та вітальні. Глибина 13 см дає змогу легко поміститися у вузькі простори, пропонуючи багато місця для зберігання, 5 рівнів, включно з 4 полицями з піднятими краями й 1 відкритий, дає змогу безпечному та зручному замовленню пляшок, банок і невеликих аксесуарів. Повітряні полиці з вентиляційними отворами забезпечують достатню циркуляцію повітря, запобігання вологи, а також сталевій рами та зносу MDF забезпечують довговічність і стабільність. Завдяки обертовим колесам і бічній ручці, візок може бути зручно переміщений і розміщений там, де це найнеобхідніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343185637 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 3,8 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 5 |
| Короткий опис | Коляска завглибшки 13 см, 4 сітчасті полиці з піднесеними краями, сталева рама, MDF, бічна ручка та 4 обертові колеса, що ідеально підходять для вузьких просторів на кухні, ванна кімната |
| Максимальне навантаження | 2,5 кг |
| Матеріал | MDF Stal |
| Номер SKU | LRC034B01 |
| Загальна висота | 99,6 см |
| Загальна глибина | 13 см |
| Загальна ширина | 45,4 см |
| Відтінки | коричневий чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Промислова класика |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Немає |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 2 827 ₴







