-11%
IKEA BÄSINGEN(305.959.90), душова полиця, антрацит
- Під замовлення
- Код: 305.959.90
Відправка з 15 травня 2026606 ₴
539,34 ₴
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
Відсутність видимих гвинтів, тому що кріплення приховані.
Ви можете використовувати всередині душу.
Тільки для домашнього використання.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
Стінові кріплення гвинта не включаються.
Якщо у вас є сумніви щодо встановлення, попросіть професіонала про допомогу. Установка повинна здійснюватися відповідно до місцевих гідравлічних та житлових норм.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
сталь, порошкове покриття
алюміній, анодований
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг г |
| Висота | 29 см см |
| Глибина | 17 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Ширина | 16 см см |
- Ціна: 539,34 ₴




