Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 504.601.22 |
| Глибина | 47 см |
| Довжина | 57 см |
| Каркас | Метал, Загартоване скло |
| Категорія | Шафи Ikea |
| Навантаження на полиці | 10 кг |
- Ціна: 10 746 ₴




