влевовправо
-11%
Дитячий стіл MAMMUT 85 см
- Під замовлення
- Код: 105.819.94
Відправка з 16 травня 20262 583 ₴
2 298,87 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія МАММУТ – міцні та легкі дитячі меблі, яким не страшна негода та дикі пригоди. Ідеально підходить для саду і легко чиститься, коли настав час переїхати до будинку.
Ці міцні меблі настільки легкі, що ваша дитина зможе самостійно переносити її з кімнати в кімнату або сад.
Матеріал захищений від ультрафіолетового випромінювання, тому виріб можна використовувати на відкритому повітрі.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для вторинної переробки або відновлення енергії після використання.
Поліпропіленовий пластик
Протирати тканиною, змоченою м'яким засобом для чищення.
Протріть насухо чистою тканиною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Китай |
| Вид столу за своїм призначенням | ігровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стіл |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 850 мм |
| Довжина стільниці | 850 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Стільниця | пластик |
- Ціна: 2 298,87 ₴



