Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абсолютно романтична атмосфера на відкритому повітрі. Цей складаний столик зеленого кольору — ідеальний вибір для будь-якого невеликого балкона або тераси, де можна розміститися вдвох. Пофарбований порошковою фарбою з ефектом потертості, набір прекрасно впишеться в вінтажну зону, наповнену рослинами і квітами в горщиках, де можна провести ранок за чашкою кави.
Подробиці
Номер для замовлення: 215769-209268
Тип: Садовий стіл
Колір: зелений
Відтінок: світло-зелений
Матеріал: метал
Подробиці
Номер для замовлення: 215769-209268
Тип: Садовий стіл
Колір: зелений
Відтінок: світло-зелений
Матеріал: метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага Ємність | 5 кг |
| Висота ніг | 73 см |
| Закінчувати | З порошковим покриттям |
| Маса | 7 кг |
| Відтінок | Світло-зелений |
| Сидіння до | 2 людини |
| Тип | Садовий стіл |
| Форма | Круглий |
| збірка | Не вимагає збірки |
- Ціна: 4 616 ₴








Відправка з 26 травня 2026