влевовправо

Підвісний стілець із ротанга PE Сірий ARSITA
- Під замовлення
- Код: 227678-189778
Відправка з 26 травня 202614 805 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замініть традиційне крісло на ці плетені гойдалки у вітальні. Стілець-кошик, прикріплений до стелі, привнесе в інтер'єр велику дозу еклектики і забезпечить надзвичайно зручне місце для сидіння. Завдяки довговічності штучного ротанга стілець можна поставити на відкритому повітрі і насолоджуватися ним на балконі або в саду в сонячний день.
Подробиці
Номер для замовлення: 227678-189778
Тип: Підвісний стілець
Колір: сірий
Колір: Бежевий
Відтінок: сіро-коричневий
Матеріал: поліетиленовий ротанг
Додатковий матеріал: поліестер
Додатковий матеріал: сталь
Склад матеріалу: 100% поліестер
Вага: 12 кг
Вага Ємність: 90 кг
Складання: вимагає вус
Подробиці
Номер для замовлення: 227678-189778
Тип: Підвісний стілець
Колір: сірий
Колір: Бежевий
Відтінок: сіро-коричневий
Матеріал: поліетиленовий ротанг
Додатковий матеріал: поліестер
Додатковий матеріал: сталь
Склад матеріалу: 100% поліестер
Вага: 12 кг
Вага Ємність: 90 кг
Складання: вимагає вус
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага Ємність | 90 кг |
| Глибина | 97 см |
| Додатковий матеріал | Стали |
| Маса | 12 кг |
| Матеріал | ПЕ ротанг |
| Матеріальна композиція | 100% поліестер |
| Відтінок | сіро-коричневий |
| Подушки | 133 х 100 см |
| Посадкова поверхня | 97 х 70 см |
| Товщина сидіння | 15 см |
| Колір | Бежевий |
| збірка | Вимагає установки |
- Ціна: 14 805 ₴







