влевовправо

Підвісний стілець із ротанга PE сірий CASOLI
- Під замовлення
- Код: 228035-189816
Відправка з 26 травня 202612 335 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна корзина, в якій можна посидіти і оцінити абсолютний комфорт конструкції, доповненої товстими подушками. Цей оригінальний акцентний предмет замінить стандартне крісло у вашій спальні або вітальні. Створіть чарівне місце в стилі бохо, установивши крісло-гойдалка на балконі або терасі. Сидіння з штучного ротанга екологічні і забезпечують довговічність вироби.
Подробности
Номер для заказа: 228035-189816
Тип: Подвесной стул
Цвет: серый
Материал: полиэтиленовый ротанг
Дополнительный материал: полиэстер
Дополнительный материал: сталь
Состав материала
Подробности
Номер для заказа: 228035-189816
Тип: Подвесной стул
Цвет: серый
Материал: полиэтиленовый ротанг
Дополнительный материал: полиэстер
Дополнительный материал: сталь
Состав материала
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага Ємність | 90 кг |
| Глибина | 70 см |
| Додатковий матеріал | Стали |
| Маса | 10 кг |
| Матеріал | ПЕ ротанг |
| Матеріальна композиція | 100% поліестер |
| Подушки | 47 х 55 см |
| Посадкова поверхня | 84 х 70 см |
| Товщина сидіння | 15 см |
| Колір | Сірий |
| збірка | Вимагає установки |
- Ціна: 12 335 ₴









