влевовправо

Підвісний стілець із ротанга PE Сірий TOLLO
- Під замовлення
- Код: 227081-189867
Відправка з 26 травня 202615 576 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблі сірого кольору не обов'язково повинна бути прісною. Це легке плетене крісло-яйце створює відчуття бохо в кожній спальні, вітальні або на балконі і поєднується з сучасним дизайном інтер'єру. Товсті м'які подушки сірого кольору приносять великий комфорт і роблять крісло ідеальним місцем для відпочинку або читання. Кошик з ротанга з поліетилену, прикріплена до стелі, гарантує довговічність виробу.
Подробиці
Номер для замовлення: 227081-189867
Тип: Підвісний стілець
Колір: сірий
Відтінок: світло-сірий
Матеріал: поліетиленовий ротанг
Додатковий матеріал: поліестер
Додатковий матеріал: сталь
Склад матеріалу: 100% поліестер
Вага: 12 кг
Вага Ємність: 90 кг
Складання: вимагає установки
Ключова особливість
Практичні краватки для забезпечення надійної прив'язаності
Дуже зручний
Высококачественн
Подробиці
Номер для замовлення: 227081-189867
Тип: Підвісний стілець
Колір: сірий
Відтінок: світло-сірий
Матеріал: поліетиленовий ротанг
Додатковий матеріал: поліестер
Додатковий матеріал: сталь
Склад матеріалу: 100% поліестер
Вага: 12 кг
Вага Ємність: 90 кг
Складання: вимагає установки
Ключова особливість
Практичні краватки для забезпечення надійної прив'язаності
Дуже зручний
Высококачественн
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага Ємність | 90 кг |
| Глибина | 74 см |
| Додатковий матеріал | Стали |
| Маса | 12 кг |
| Матеріал | ПЕ ротанг |
| Матеріальна композиція | 100% поліестер |
| Відтінок | Світло-сірий |
| Подушки | 47 х 55 см |
| Посадкова поверхня | 106 х 74 см |
| Товщина сидіння | 15 см |
| Колір | Сірий |
| збірка | Вимагає установки |
- Ціна: 15 576 ₴









