влевовправо

Миття кошика на колесах 3 перегородки 66 см
- Під замовлення
- Код: LCB363N01
Відправка з 14 квітня 20264 832 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний кошик поліграфа на колесах із трьома відсіками, ручкою та зовнішньою бічною кишенею. В ідеалі підходить як кошик для брудної спідньої білизни, організатора ванної кімнати, тієї коробки передач або контейнера для сегрегації одягу. Ви можете завантажити постільне приладдя, укривала, одяг, іграшки та потім транспортувати без зусиль у вибране місце, використовуючи зручну ручку. Натуральний колір і універсальний дизайн роблять контейнер у будь-якій кімнаті будинку. Два колеса мають замок, який гарантує безпеку та зручність використання. Металева рама всередині кошика забезпечує його довговічність, тоді як бавовна, знімний пакет, який можна промити, допоможе зберегти чисту та гігієну.
Місткість — 140 л
Вантажність — 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343027043 |
| Ємність | 140 л |
| Короткий опис | Поліраттанська пральня на колесах, 3 трансфер, ручка та зовнішня кишеня. |
| Матеріал | Поліція |
| Номер SKU | LCB363N01 |
| Загальна висота | 60 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 66 см |
| Відтінки | коричневий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | сучасний |
- Ціна: 4 832 ₴








