Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей великий кошик для пральня є необхідною позицією для вашого дому. Завдяки місткості 142L і обкладинки вона надасть вам естетичне сховище брудного одягу. Крім того, скриня розділена на дві камери, тому ви можете легко відокремити одяг за кольорами або матеріалами. Вам більше не потрібно носити одяг у пральній машині у ваших руках, просто вийміть пакет для білизни за допомогою кріпильного виробу на липучці, і вона готова! Коли ви не використовуєте кошик, ви можете скласти його, зберігши місце. Бічні ручки роблять передавання в транспортуванні. Цей кошик пральний був зроблений з увагою до деталей, завдяки якому буде потрібно всього кілька секунд, щоб поширювати та звести його. Не довго думаючи, ви можете купити цей кошик для білизни та насолодитися простим і естетичним способом зберігання брудного одягу у вашому домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 6955880390571 |
| Короткий опис | Виготовлений із твердих матеріалів, місткий і практичний кошик для білизни, закритий. У сучасному та класичному стилі. |
| Номер SKU | LCB02BK |
| Загальна висота | 66 см |
| Загальна глибина | 36 см |
| Загальна ширина | 60 см |
| Відтінки | чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
- Ціна: 2 424 ₴









