влевовправо

Ванний кошик для миття кошика 46 см
- Під замовлення
- Код: LCB051G01V1
Відправка з 14 квітня 20263 054 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми представляємо ретельно виготовлений, елегантний і природний кошик для білизни з ручними синтетичними ротаними волокнами. Ця пральня — чудове рішення, щоб приховати брудну спідню білизну, а також прикрасить ваш будинок. Завдяки синтетичним рутинним волокнам воно міцне та водонепроникне, а металева рама стійка до іржі. Це може бути безпечно розміщено у вологих ванних кімнатах, зберігаючи водночас їх елегантний зовнішній вигляд. Кошик має місткість 90L і має знімну сумку для білизни, яку можна легко видалити та перенести в пральню. Крім того, бічні ручки полегшують транспорт без зусиль. Сумка для білизни прикріплена до кошика, щоб він не прослизав. Отже, ви отримуєте не тільки елегантний і функціональний продукт, але й спосіб зберегти брудну спідню білизну з поля зору. Ви також можете зберігати в ньому інші предмети, завдяки тому, що ви отримаєте додаткове місце для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 6955880341320 |
| Короткий опис | Ванний кошик для миття кошика 46 см |
| Матеріал | Поліція |
| Номер SKU | LCB051G01V1 |
| Загальна висота | 60 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 46 см |
| Відтінки | сірий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний скандинавський |
- Ціна: 3 054 ₴









