влевовправо

Кошик пральний 2 камери 2 полиці горище
- Під замовлення
- Код: BLH211G01
Відправка з 14 квітня 20264 509 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промиваючи сегрегаційний кошик із 2 висувними та знімними перегородками (2 х 46 л) і чорною верхньою вершиною від MDF, які можна використовувати для зберігання мийних засобів або туалетного приладдя. Оксфордська тканина, з якої були виготовлені камери, характеризуються водостійкістю, прочитанням стирання й розтягуванням, завдяки якій це чудове пропонування для всіх, хто шукає міцні та стійкі меблі, які слугуватиме впродовж багатьох довгих років. Ідеально підходить для ванної кімнати або пральні для людей, які цінують естетичне та практичне рішення під час розділення одягу, заощаджуючи як місце, так і час.
Розміри: 73 x 33 x 92 см (ширина x глибина x Висота)
Розміри кожної камери 30 x 30 x 51 см (довжина x ширина x висота)
Загальне статичне навантаження: 30 кг
Статична максимальна камера: 10 кг
Статична максимальна полиця: 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343044538 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Вершина | MDF |
| Ваги | 9,8 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кадр матеріал | сталь |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 2 |
| Короткий опис | Функціональний кошик для білизни в чорно-сірому кольорі з 2 знімними перегородками та двома полицями, які можна використовувати як шафу у ванній або пральній |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Номер SKU | BLH211G01 |
| Загальна висота | 92 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 73 см |
| Відтінки | чорний сірий |
| Продюсер | Songmics |
| Опір засувний | Да |
| Стиль | Промисловий лофт |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 4 509 ₴









