влевовправо

Мобільний кошик для пральні 3 сірі камери
- Під замовлення
- Код: LCB363G01
Відправка з 14 квітня 20264 832 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий кошик для білизни з 3 матеріалами із загальною місткістю 140 л, який після демонтажу ручок може бути промита в пральній машині, допоможе в організації та плануванні промивання. Кошик виготовлений із водонепроникної плетеної пластикової ПП, який гарантує тривале використання, і 4 колеса, з яких 2 мають гальма, полегшують блокування або зміщення кошика без зусиль. Крім того, на боці є кишеня для спідньої білизни, забезпечуючи додаткову функціональність, а суцільна металева рама гарантує стабільність і міцність упродовж багатьох років використання. Стильний напівзахисник — це практичне та тривале рішення для сортування та щоденного керування пранням, яке ідеально підходить у кожній ванній кімнаті або пральній кімнаті.
Розміри: 66 x 33 x 60 см (глибина x ширина x висота)
мальовка:
- Статичне навантаження: 30 кг
- Руковолочний продукт. Отже, спорадично може виникнути порушення в окремих гілках і їхніх зв'язках, але це не впливає на використання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343027036 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 3,5 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Кошик прачкового поліраттану на колесах із загальною місткістю 140 л, ручка, 3 знімні перегородки та зовнішня кишеня |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Бавовняний металевий пластик ПП |
| Номер SKU | LCB363G01 |
| Загальна висота | 60 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 66 см |
| Відтінки | Бежевий сірий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичне бохо |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 4 832 ₴







