влевовправо

Кошик для пральні 4 камер білого сірого
- Під замовлення
- Код: BLH401W01
Відправка з 14 квітня 20266 125 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
160-літровий кошик для білизни з 4 окремими камерами (кожні 40 літрів) дає змогу ефективно розділитися промиванням за кольором або типом тканин. Завдяки полиці він надає додаткове місце для мийних засобів та інших аксесуарів, що сприяють організації космосу. Конструкція з пластин дає змогу безплатно повітряний потік, який запобігає накопиченню неприємних запахів. Кожна камера обладнана пластиковою нижньою панеллю, яка запобігає деформації, а кріплення на липучці дають змогу легко видаляти мішки та переміщати їх безпосередньо до пральної машини. Суцільна конструкція зі сталевої рами завтовшки 2 см і дощок MDF гарантує стабільність і довговічність. Сортувальник ідеально підходить для кожної пральної, ванної кімнати або спальні, що забезпечує замовлення й естетику. Це функціональне рішення, яке не тільки полегшує організацію промивання, але й додає сучасного акценту в інтер'єр.
Розміри: 33 x 116 x 72 см (глибина x ширина x висота)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 194343163109 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 8,7 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Короткий опис | Практичний кошик зі сталевої конструкції для сегрегації миття з 4 окремими камерами 40 літрів і верхньою частиною білих квітів, які можна використовувати як шафу, якої бракує, у ванній або білизні |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | MDF Сталева тканина |
| Номер SKU | BLH401W01 |
| Загальна висота | 72 см |
| Загальна глибина | 33 см |
| Загальна ширина | 116 см |
| Відтінки | білий сірий |
| Докладні вимірювання | Камера: 25/25/30 см |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний скандинавський |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 6 125 ₴





