влевовправо

Бамбуковий пральний кошик із кришкою 150 л
- Під замовлення
- Код: LCB062N01
Відправка з 14 квітня 20262 569 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Емманний 150-літровий кошик спідньої білизни сприятиме зберіганню ладу та підтримці замовлення в кожній ванній кімнаті. Виготовлені з бамбукових планок завширшки 17 мм і посилений металевою рамою, забезпечує стабільність і міцність до 30 кг. Завдяки складаному дизайну його можна легко зберігати, коли він не використовується. Знімна сумка для білизни, виготовлена із суміші поліестеру та бавовни з вагою 160 г/м2, підходить для промивання в пральній машині, що полегшує гігієну. Ручки з бавовняної мотузки з боків дають змогу зручно переносити, а практична кришка допомагає підтримувати лад і приховувати вміст. Природний зовнішній вигляд змушує його підходити як сучасні, так і класичні інтер'єри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343167176 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 3,5 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Місткий кошик у кольорах натурального бежевого з кришкою та знімним матеріалом у 3 камери 50 л для полегшення промивання сегреації |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Металевий поліефір бамбук бавовна |
| Номер SKU | LCB062N01 |
| Загальна висота | 61 см |
| Загальна глибина | 41,5 см |
| Загальна ширина | 62,5 см |
| Відтінки | бежевий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичне бохо |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 2 569 ₴






