влевовправо

Кошик чорної білизни з кришкою 90 л
- Під замовлення
- Код: LCB509B01V1
Відправка з 14 квітня 20261 923 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
90-літровий контейнер для білизни — чудове рішення для людей, які шукають функціональний і елегантний спосіб зберігання прання одягу. Практичне покриття ефективно захищає вміст пилу, а елегантна ручка за допомогою штучної шкіри логотип дає змогу зручно відкриватися однією рукою, водночас даючи весь тонкий клас. Знімна сумка для білизни, обладнана закриттям липучки, забезпечує легкість перенесення одягу, і завдяки структурі сітки вона також працює як пральна сумка в пральній машині. Кошик виготовлений із водонепроникної й оксфордської 600D тканини, що гарантує його довговічність і простоту очищення. Стабільність забезпечується скловолокно, а структура складання дає змогу зберігати місце, коли кошик для білизни не використовується. Ідеально підходить для ванної кімнати, спальні або пральні — він поєднує функціональність з естетикою, допомагаючи в організації повсякденного прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343143286 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 1,5 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Стабільний кошик спідньої білизни зі знімною сумкою для пральніх 90-літрів, чорна струмінька, виготовлена з водонепроникної оксфордської тканини, з твердим скловолоконний рамою |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Бамбукова тканина скляне волокно |
| Номер SKU | LCB509B01V1 |
| Загальна висота | 70,5 см |
| Загальна глибина | 32 см |
| Загальна ширина | 42 см |
| Відтінки | чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 1 923 ₴







