влевовправо

Бамбуковий пральній кошик 3 камери 170 л
- Під замовлення
- Код: LCB069Y01
Відправка з 14 квітня 20262 408 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
170-літровий кошик для білизни з трьома камерами дає змогу легко відокремити одяг за кольорами — темний, легкий і барвистий, що полегшує організацію і прискорює день прання. Структура виготовлена з натурального бамбука та підтримується суцільною металевою рамою гарантує стабільність і довговічність, і завдяки формі складання кошика може бути зручно прихована, коли він не використовується. Знімна внутрішня сумка з ручками підходить для прання в пральній машині, яка дає гігієні та без проблем передавання одягу в прання. Кришка з ручкою PU ефективно захищає вміст пилу та забезпечує більше розсудження, а застібка верхньої рамки подальшого посилення зміцнює ціле, запобігаючи нахилам. Природний зовнішній вигляд бамбука робить кошик естетично вписатися в декор ванної кімнати, спальні або білизни, додаючи елегантності та замовлення в інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Матеріал | Бамбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343329321 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 3,6 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Кошик для складаної білизни з 3 камерами із загальною місткістю 170 л, бамбукове тіло, металева рама, знімна пральна сумка в пральній машині, кришка та ручки для легкого перенесення |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Номер SKU | LCB069Y01 |
| Загальна висота | 61 см |
| Загальна глибина | 43 см |
| Загальна ширина | 66 см |
| Відтінки | бежевий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Етно класика |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 2 408 ₴





