влевовправо

Кошик із сірою пральнею з кришкою 90 л
- Під замовлення
- Код: LCB509G01V1
Відправка з 14 квітня 20261 762 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
90-літровий кошик для прання забезпечує вдосталь місця для однієї людини, що полегшує організацію і повсякденну роботу. Обкладинка ефективно захищає одяг від пилу та забезпечує конфіденційність, а елегантна ручка з логотипом штучної шкіри додає естетики та полегшує відкривання. Знімний мішок на липучці може бути швидко видалений і перенесений завдяки струнам, які слугують як ручка, а структура сітки також змушує його працювати як пральний мішок у пральній машині. Кошик виготовлений із міцної оксфордської 600D тканини, стійкої до води та розриву, завдяки якій він залишається довговічністю впродовж довгого часу та легко чистити. Внутрішня структура, посилена скловолоконними стрижнями, забезпечує стабільність, а бамбукові ручки дають вам зручно переміщати кошик у будь-яке місце. Форма складання забезпечує швидке складання та зберігання, коли кошик не використовується, а його універсальність є в кожній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343143255 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 1,5 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | Складаний кошик для прального на 90-літрів із кришкою блакитного сірого, виготовленого з оксфордської 600D тканини, бамбукових ручок, знімної пакетики на липучці та стабільної рамки скловолокна |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Номер SKU | LCB509G01V1 |
| Загальна висота | 70,5 см |
| Загальна глибина | 32 см |
| Загальна ширина | 42 см |
| Відтінки | сірий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 1 762 ₴







