Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
90-літровий кошик для прання дає вам зручно зберігати одяг, рушники або постільні предмети, забезпечуючи правильну кількість місця для щотижневої білизни та полегшуючи її сегрегацію. Обкладинка ефективно захищає вміст від пилу та гарантує конфіденційність, а власник логотипу штучної шкіри дає всю елегантність і полегшує відкриття. Знімний мішок на липучці може бути швидко видалений і переміщення завдяки струнам, які слугують ручками, і завдяки ретикулярній структурі також підходить для промивання в пральній машині. Міцна тканина Oxford 600D, стійка до води та розриву, робить кошик міцним і простим для догляду, а скловолокно забезпечує стабільність. Ручки бамбука дають змогу легко переносити, а форма складання дає змогу зберігати кошик, не покриваючи додатковий простір, коли він не використовується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Матеріал | Бамбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 0194343148496 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 1,5 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Короткий опис | 90 -Литровий кошик для білизни з кришкою, знімною липучкою, Oxford 600D тканина, ручки бамбука та стабільна рама зі скловолокна, складений для збереження простору |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Номер SKU | LCB509W01V1 |
| Загальна висота | 70,5 см |
| Загальна глибина | 32 см |
| Загальна ширина | 42 см |
| Відтінки | кремовий |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Класичний сучасний |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Да |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 1 762 ₴








