влевовправо

Кухонна шафа з 4 розетками
- Під замовлення
- Код: KKS196K01
Відправка з 14 квітня 20266 610 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна кухонна полиця з розетками є ідеальним рішенням для людей, які шукають замовлення та функціональність на кухні з обмеженим простором. Завдяки інтегрованій смузі потужності з 4 розетками, які можуть бути встановлені зліва або вправо, завдяки якій використання кухонної техніки стає надзвичайно зручним. Полиця обладнана суцільною сталевою рамою, міцними вінтажними полицями та регульованими ногами забезпечує стабільне місце для мікрохвильової печі, тостера або інших пристроїв. Два глибокі металеві кошики ідеально підходять для зберігання фруктів, а 6 гачків розміститимуть необхідний кухонний посуд. Полиці з глибиною 35 см встановлюються на оптимальній висоті, пропонуючи додатковий простір для пластин, банок або меншого обладнання. Це ідеальне рішення, яке не тільки організує простір, але й додає стильну кухню.
Розміри: 35 x 80 x 93,5 см (глибина x Ширина x Висота)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Songmics |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN CODE | 194343178066 |
| Антиславитні властивості | Да |
| Ваги | 12,6 кг |
| Гарантія виробника | 24 місяці |
| Закінчувати | мат |
| Кількість пакетів | 1 |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Короткий опис | Практична маленька книжкова шафа з силовою смугою, 6 гачків, 4 полиці та 2 сітчасті кошики, ідеально підходить для кухні з обмеженим простором |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | MDF Stal |
| Номер SKU | KKS196K01 |
| Загальна висота | 93,5 см |
| Загальна глибина | 35 см |
| Загальна ширина | 80 см |
| Відтінки | коричневий чорний |
| Продюсер | Songmics |
| Стиль | Промисловий лофт |
| Країна походження | Китай |
| Доля | інтер'єр |
| Установка | Інструкції встановлення прикріплені до продукту. |
| Стійкість до вологості | Немає |
| Форма | прямокутний |
| Цільова група | універсальний |
- Ціна: 6 610 ₴






