
Електричний регульований стіл 120x60 см, регульована висота 72-118 см SENSE7
- Під замовлення
- Код: 16202729526
Відправка з 14 квітня 20269 265 ₴
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
Ось що ви отримуєте, обираючи Sense7 NOJO!
Електричний стіл Sense7 NOJO - це поєднання сучасності та надзвичайного комфорту. Можливість регулювати висоту - це перевага, яка може справді змінити ситуацію! На додаток до звичайного, невеликого регулювання, яке буде відповідати вашому стільцю, ви також можете підняти меблі на таку висоту, щоб вам було зручно працювати стоячи.
Письмовий стіл SENSE7 Електричний Nojo SENSE7 120x60
Розміри:
- Регульована висота: 72 - 118 см
- Ширина: 120 см
- Глибина: 60 см
- Вага: 18,5 кг
Технічні характеристики:
- Максимальне навантаження: 70 кг
- Транспортні розміри: 104×34,5×18,5 см
- Вага з упаковкою: 21,1 кг
- Стільниця: МДФ 15 мм (2 елементи)
- Конструкція: сталь з порошковим покриттям
- Колір: чорний - дуб
- Електродвигун для регулювання висоти
- Швидкість руху: 20 мм/с
Додаткове обладнання:
- 2 шт. Тримачі для навушників або сумки
- тримач кабелю під стільницю
- здатність запам'ятовувати 3 налаштування висоти
Завдяки регулюванню ви можете легко встановити висоту столу на свій смак!
Просто натисніть відповідну кнопку , і меблі змінять висоту на потрібну вам висоту. Ви можете запрограмувати 3 власні налаштування або налаштувати їх з точністю до міліметра. Весь механізм працює дуже тихо. Це забезпечує надзвичайно міцний і тихий двигун . Цей елемент особливо важливий, якщо ми хочемо розмістити електричний стіл в офісі. Nojo майже не чутно під час регулювання, тому нікому не завадить на відкритому просторі.
Якщо ви завжди шукаєте зручності - цей продукт для вас. Працюйте на ще вищому рівні, покращуйте свою концентрацію та дайте своєму тілу відпочити від неправильної постави.
Організація та зручність у вас під рукою
Тримачі для додаткових речей, таких як сумка або навушники, - елементи, які неодмінно порадують любителів розумних рішень, для яких порядок на робочому місці в пріоритеті.
Панель управління у вас під рукою
Панель з кнопками, розташована на краю стільниці, не заважає роботі, а легкий доступ до неї дозволяє в будь-який момент вільно налаштувати і запрограмувати 3 власні налаштування назавжди. При його використанні активна система запобігання зіткненням. Піднімати та опускати стіл безпечно, тому що коли він стикається з перешкодою, він автоматично зупиняється.
Подбайте про естетику та безпеку з системою кабельного менеджменту
Система кабельної розводки у вигляді закритих отворів і полиці під стільницею дозволяє безпечно прокласти всі кабелі. Завдяки цьому ви можете забезпечити бездоганний порядок і більше ніколи не будете боятися сплутаних кабелів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSE7 |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Регулювання висоти | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 21.1 кг |
| Висота | 1180 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 9 265 ₴









