
Мобільний стіл Регульований складаний стіл для ноутбука з колесами 70x52 см Sense7
- Немає в наявності
- Код: 16434065613
5 335 ₴
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
Мобільний стіл Білий 70х52см SENSE7
Основна інформація:
- Розміри:
- Регульована висота : 76 - 111 см
- ширина: 70 см
- глибина: 52 см
- Вага: 13,5 кг
- Максимальне навантаження: 8 кг
- Колір: білий
- Матеріал стільниці: МДФ
- Діапазон нахилу стільниці: 0-90°
Додаткові характеристики продукту:
- Регульована висота
- Стільниця, яку ви нахиляєте
- Можливість блокування коліс
- Полиця для планшета
- Гачок для навушників
- Стабільна основа
БІЛЬШЕ, НІЖ ТРАДИЦІЙНИЙ СТІЛ
Завдяки блокуванню коліщаток стіл не може рухатися під тиском вашого тіла. Низька висота обох підстав столу означає, що ви можете засунути їх під ліжко або диван, якщо зазор становить 9,5 см . Тоді ви можете вільно розташувати ноутбук або монітор на стільниці, щоб дивитися улюблені серіали з ліжка, або нахилити стільницю і використовувати її як підставку для планшета. У такому розташуванні його буде видно під кутом зі зручного рівня, наприклад, ліжка або дивана.
Сама підставка працює за принципом заслінки, якою ви можете вільно керувати, коли вам це потрібно. Просто нахиліть верхню частину столу та вільно відкрийте підставку, що полегшить вашу роботу чи захоплення в цьому положенні.
ВЕРШИНА, ЯКУ ВИ НАХИЛЯЄТЕ
Будьте готові до нових дивовижних можливостей цієї моделі! Однією з них є функція нахилу стільниці , яку можна вільно встановити від 0 до 90 градусів , а потім зафіксувати її положення. Перевага такого рішення полягає не тільки в більш зручному зберіганні - розміщення стільниці у вертикальному положенні економить простір. Ще однією перевагою є використання самого столу як робочого столу. Це дозволить вам легше малювати або виконувати точні роботи.
РЕГУЛЬОВАНА ВИСОТА
Мобільність - не єдина перевага цього столу. Другим, не менш важливим питанням є регулювання висоти стільниці. Він коливається від 76 до 111 см , що дає багато можливостей. Ви можете вільно працювати з положення сидячи і в будь-який момент змінити його на положення стоячи. Все за допомогою важеля, який дозволяє швидко піднімати або опускати стільницю.
СТІЛ НА КОЛЕСЦЯХ
Основи цієї моделі оснащені чотирма невеликими колесами. Завдяки їм ви можете вільно переміщати їх по кімнаті. Незважаючи на невеликий розмір, вони забезпечують високу міцність і надзвичайно тиху роботу. Встановивши стіл у потрібному місці, ви можете заблокувати його та насолоджуватися повною стабільністю. Перемістіть свій стіл туди, куди вам потрібно - будьте гнучкими у своїй роботі та грайте, як ніколи раніше!
ЗРУЧНИЙ ГАЧОК
Верхня частина цього столу підтримується на одній ніжці, що забезпечує повну стабільність. Ми оснастили його спеціальним гачком , на який можна вільно повісити навушники, рюкзак або сумку. Це зручне рішення дозволяє завжди мати їх під рукою.
СТАБІЛЬНА ОСНОВА
Форма підставки даної моделі нагадує розтягнуту букву Н, що не випадково. Це дозволяє досягти максимального рівня стійкості, виключаючи будь-який ризик розгойдування всієї конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENSE7 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Регулювання висоти | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 5 335 ₴








