влевовправо

Коляска лялькова KINDERPLAY KP0260, верх складається, глибокий піддон
- Немає в наявності
- Код: KP0260
1 499 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска лялькова KINDERPLAY KP0260, верх складається, глибокий піддон
Ключові переваги:
- легка та стійка конструкція (алюмінієві труби візка)
- поролонові колеса (не дряпають підлогу)
- швидке складання
- ручка з м'якою ручкою (приємна на дотик)
Коляска для ляльок Kinderplay - прекрасна іграшка , яка обов'язково сподобається кожній дівчинці . Оформлений у традиційному стилі та привабливих кольорах. Міцний каркас коляски виготовлений з алюмінію. Ручка з м'якою ручкою забезпечує зручне водіння коляски .
УВАГА! ТІЛЬКИ НА НАШИХ АУКЦІОНАХ ОРИГІНАЛЬНІ ЛЯЛЬКОВІ КОЛЯСКИ - KINDERPLAY!
Після покупки вкажіть модель доставки в повідомленні продавцю.
Якщо такої інформації немає, буде відправлена обрана нами модель.
Специфікація:
- Бренд Kinderplay
- Каталожний номер KP0260
- Розміри упаковки 28 x 12 x 49 см (Д x Г x В)
- Довжина коляски 48 см (розміри вимірювані від колеса до колеса)
- Глибина візка: 33 см
- Висота коляски 56см
- Висота до ручки 54см
- Довжина гондоли приблизно 30 см (внутрішній розмір)
- Вага коляски 1,30 кг
- Вага коляски з упаковкою 1,55 кг
- Вік від 36 місяців
- Виріб для самостійної збірки
Іграшка в гарній упаковці , ідеальний подарунок для дитини!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Born |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Регульована ручка | Так |
| Складна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 2 г |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 1 499 ₴








