влевовправо

Лялькова коляска KINDERPLAY KP0280
- Під замовлення
- Код: 9025477767
Відправка з 14 квітня 20261 082 ₴
+380 (63) 391-20-25
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялькова коляска KINDERPLAY KP0280
Розміри коляски:
- 41 х 33 х 56 см
- Профільована ручка.
- Відкидний козирок.
- Стійка конструкція - алюмінієві труби візка.
- Ремені безпеки для кріплення до ляльки.
- Місце для зберігання маленьких іграшок.
- Підніжка для ляльки.
- Поролонові колеса - не дряпають підлогу.
Наші дві моделі Ola та Hania показують, як весело ви можете провести час з нашою коляскою. Олі 5 років і зріст 107 см, а Хані 6 років і 118 см.
Специфікація:
- Бренд Kinderplay
- Каталожний номер KP0280
- Довжина коляски 41 см (розміри вимірювані від колеса до колеса)
- Глибина 33 см
- Висота 56см
- Висота до ручки 56см
- Глибина сидіння 21 см
- Вага коляски 1,30 кг
- Вік від 36 місяців
- Швидка збірка (для складання коляски не потрібні інструменти)
Коляска - ідеальний подарунок для дитини!
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Виробник | Baby Born |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 560 мм |
| Вага | 1.3 г |
- Ціна: 1 082 ₴







