
Лялькова коляска KINDERPLAY KP0280
- Під замовлення
- Код: 15563488961
Відправка з 14 квітня 20261 082 ₴
- +380 (63) 737-12-06Робочий номер
Коляска для ляльок Kinderplay - це чарівна іграшка, яка неодмінно сподобається кожній дівчинці. Він був спроектований у традиційному стилі, вражаючи привабливими кольорами та міцною конструкцією. Рама коляски з міцного алюмінію забезпечує довговічність і безпеку під час гри. Контурна ручка гарантує зручне керування коляскою, що дозволить вашій малечі транспортувати ляльок уздовж і вшир.
Оригінальні коляски Kinderplay тільки на наших аукціонах!
Найважливіша інформація:
- Версія з коляскою
- Легка і стійка конструкція (алюмінієві труби візка)
- Пінопластові кільця (не дряпають підлогу)
- Відкидний козирок
- Захист від автоматичного складання коляски
- Коляска розкладається
- Профільована ручка (приємна на дотик)
- Нижня сітка для дрібних іграшок
- Чохол з поліестеру (можна прати)
- Ремінці для кріплення ляльки
- Підніжка
За своїми функціями і зовнішнім виглядом коляска для ляльок нагадує справжню коляску
- Профільована ручка.
- Відкидний козирок.
- Стійка конструкція - алюмінієві труби візка.
- Ремені безпеки для кріплення до ляльки.
- Місце для зберігання маленьких іграшок.
- Підніжка для ляльки.
- Поролонові колеса - не дряпають підлогу.
Регульований ремінь безпеки для ляльки
В колясці немає ляльки. На фото зображено, як лялька сидить у колясці. Ляльку можна придбати на іншому аукціоні.
Легке зберігання
Коляска для ляльок, що складається, - це зручне і практичне рішення, яке полегшує зберігання і транспортування цієї популярної дитячої іграшки. Коли лялькова коляска не використовується, її можна скласти, що значно економить простір. Його можна заховати в шафу, під ліжко або в інші місця, де він не займе багато місця.
Специфікація:
- Коли Kinderplay
- Номер за каталогом KP0280I
- Довжина коляски 41 см (розміри вимірювані від колеса до колеса)
- Глибина 33 см
- Висота 56см
- Висота до ручки 56см
- Глибина сидіння 21 см
- Вага коляски 1,30 кг
- Вік від 36 місяців
- Швидка збірка (для складання коляски не потрібні інструменти)
Коляска - ідеальний подарунок для дитини!
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 560 мм |
| Вага | 1.3 г |
- Ціна: 1 082 ₴









